نمایش 1–24 از 61 نتیجه

جدید

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور

زمانی که تصمیم به خرید ویدئو پروژکتور می گیرید، قطعا سوالاتی برایتان در خصوص این که چه برندی بخرید، دستگاه شما چه رزولوشنی یا کیفیت تصویری داشته باشد و… پیش می آید. در ادامه مسائلی را به منظور راهنمای خرید ویدئو پروژکتور ارائه خواهیم داد تا روند انتخاب و خرید این محصول را برای شما آسان تر کنیم . اصلی ترین مسئله ای که در خرید ویدئو پروژکتور حائز اهمیت می باشد، فضا و نور محیطی است که مشتری با توجه به آن مدل مناسب پیشنهاد داده می شود. معمولا مهمترین سوالی که از مشتریان پرسیده می شود در مورد فضا و نور محیط است. برای برخی افراد فول پورت بودن دستگاه اهمیت دارد (دستگاه دارای ورودی hdmi، دارای پورت usb، پورت شبکه و … باشد ) اما برای برخی قیمت دستگاه از اهمیت بیشتری برخوردار است که با در نظر گرفتن تمام این موارد اطلاعات کافی در اختیار مشتریان قرار داده شده و مدل مناسب پیشنهاد داده می شود. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور ها، رزولوشن و قدرت روشنایی دستگاه است که بر روی قیمت ویدئو پروژکتور تاثیر گذار است. برای مثال شاید فضایی که دیتا پروژکتور در آن مورد استفاده قرار می گیرد کوچک باشد ولی نور محیط بالا باشد. در چنین شرایطی نمی توانیم دستگاه با انسی لومن پایین به مشتری پیشنهاد دهیم. یا ممکن است سالن مورد نظر از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد اما نور محیط کنترل شده باشد که می توانیم دستگاه با انسی لومن پایین تر و با قیمت پایینتری به مشتریان پشنهاد دهیم. مورد بعدی، عمر لامپ دستگاه است که اهمیت بالایی بخصوص برای مراکز آموزشی با توجه به نوع استفاده آن ها دارد. با توجه به این که مراکز آموزشی به دنبال دستگاه هایی با طول عمر لامپ بالا و هزینه نگهداری پایین هستند محصولات پیشنهاد شده به این مراکز باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند. در مدل های جدید ویدئو پروژکتور های هیتاچی عمر لامپ تا ۱۲۵۰۰ ساعت هم افزایش داشته است که یکی از بهترین گزینه ها برای مراکز مذکور به شمار می رود. مبحث بعدی هوشمند بودن ویدئو پروژکتور است. ویدئو پروژکتور های هیتاچی مجهز به intelligent mode می باشند که نقطه قوت این برند نسبت به برندهای دیگر می باشد و باعث تمایز آن با سایر برند ها شده است. این ویژگی به این معناست که دستگاه خودش را با شرایط محیطی، نور محیط، نور و کیفیت تصویری که برای دستگاه ارسال می شود تطبیق می دهد که باعث می شود طول عمر لامپ ویدئو پروژکتور افزایش پیدا کند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ویدئو پروژکتور

نوع پورت های ورودی و خروجی دستگاه ها، نوع رزولوشن دستگاه (hd,full hd) پارامترهای تاثیر گذار در قیمت دیتا پروژکتور هستند. مسلما دستگاه هایی که از رزولوشن بالاتری برخوردار هستند، قیمت بالاتری دارند. همچنین دستگاه های که از قیمت پایین تر برخوردار هستند، طول عمر لامپ کمتری دارند. به عنوان مثال دستگاه هایی وجود دارند که کمتر از یک سال از خرید آنها گذشته است، اما لامپ آنها نیاز به تعویض دارد. این در حالی است که پروژکتور های هیتاچی تا ۳ الی ۴ سال و حتی بیشتر نیاز به تعویض لامپ ندارند و تنها سرویس دستگاه کافی است.

هنگام خرید ویدئو پروژکتور به چه نکاتی باید توجه کرد؟

فضا و نور محیطی است که مشتری با توجه به آن مدل مناسب پیشنهاد داده می شود. قیمت دستگاه فول پورت بودن دستگاه رزولوشن و قدرت روشنایی دستگاه مشاهده راهنمای جامع خرید ویدئو پروژکتور

برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در زمان خرید ویدئو پروژکتور خانگی نکات زیر حائز اهمیت است:

  • اندازه صفحه قابل تنظیم باشد
  • تصاویر بزرگ
  • راحتی چشم
  • اندازه جمع و جور داشته باشد.
  • قابلیت جابه جایی داشته باشد.
  • قیمت منطقی با توجه به کیفیت و امکانات

قیمت ویدیو پروژکتور به چه چیزهایی بستگی دارد؟

نوع پورت های ورودی و خروجی دستگاه ها، نوع رزولوشن دستگاه (hd,full hd) پارامترهای تاثیر گذار در قیمت دیتا پروژکتور هستند. مسلما دستگاه هایی که از رزولوشن بالاتری برخوردار هستند، قیمت بالاتری دارند. همچنین قیمت ویدیو پروژکتور هر چه ارزان‌تر باشد، معمولا طول عمر لامپ دستگاه کمتر می باشد.

آیا خرید و فروش ویدئو پروژکتور دست دوم توصیه می شود؟

ویدئو یا همان دیتا پروژکتور به دلیل داشتن لامپ تصویر محصولی است که با توجه به تعداد ساعت اعلام شده به عنوان عمر لامپ تصویر از سوی کمپانی تولید کننده مدت زمان محدودی را با وضوح کافی کار می کند. و همینطور به دلیل قیمت کمتر، ویدئو پروژکتور استوک در بازار طرفداران خودش را دارد که باید با ریسک نبود گارانتی نیز دست و پنجه نرم کنند.